444 8 210           
Erken Kayıt

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ ve DEĞERLİ VELİLERİMİZ 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İÇİN ERKEN KAYITLARIMIZ 11 OCAK-15 MART 2021 TARİHLERİ ARASINDA BAŞLAYACAKTIR.

Uluğbey Okulları, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı için erken kayıt işlemleri başvurularını online alacak. UBO’nun Türkiye genelindeki tüm kampüslerinde hayata geçirilen uygulama ile veliler, görüşme tarihi ve saati belirterek kayıt görüşmeleri için randevu oluşturabilecek.

Eğitimin Türkiye’deki lideri Uluğbey Okulları, kurucularının derin tecrübe ve birikiminden beslenerek öğrencilerine yeni yetkinlikler kazandırıyor. Türkiye’nin teknolojik dönüşümüne yön verecek aydınlık kuşakların okulu UBO, 2021-2022 eğitim-öğretim yılında başarı skalasını yukarı taşımayı ve öğrencilerini “dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi” hedefliyor.

Tüm dünyayı tehdit altına alan Koronavirüse (Covid-19) karşı önlemlerini artırıyor. UBO'da erken kayıt başvuru işlemleri, UBO Online Kayıt Başvuru Portalı aracılığıyla online olarak yapılabilecek. Erken kayıt başvurusu yapmak isteyen veliler, görüşme tarihi ve saati için randevu oluşturabilecek.

Erken Kayıt Başvuru Sayfamıza Gitmek İçin Tıklayınız.