444 8 210           
Kurucu Genel Müdürün Mesajı
selcuk-sayin


25 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle ilk günkü heyecanımız ile devam ediyoruz. Her geçen gün yeni nesiller yetiştirmenin mutluluğu ve hazzını tüm öğretmen arkadaşlarımızla birlikte yaşıyoruz.

2018 yılında yola çıktığımız Uluğbey Okulları’nda da aynı motivasyon ile hareket ettik ve yılların bize kattığı deneyim ile daha iyisini hedefledik. Matematik, yabancı dil ve kodlama odaklı bir okul kurguladık.Onlar mutlu olsun ve okullarından hiç çıkmak istemesin diye onlara özel dizayn edilmiş ortamlar tasarladık. Öğretmenlerini çok sevsinler ve onlarla birliktelikleri hep devam etsin diye öğretmenlerimizi titizlikle seçtik ve uzun süreli çalışmalar planladık. Öğrencilerimizi sürekli takip etmek için akredite edilmiş envanterler temin ettik. Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan Küme Eğitim Modelini getirdik. İlk eğitimin her zaman ailede başladığını bildiğimiz için ailelerimizi de unutmadık ve onlar için aile gelişim programları oluşturduk.

Bu çalışmaların hepsini Uluğbey Okulları ailesinin bir parçası olarak gördüğümüz siz saygıdeğer öğrenci ve velilerimiz için yaptık.

Tüm aşamaları titizlikle planlanan okulumuzun önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin dört bir yanında yeni kampusleri ile faaliyete geçmesi ve tüm çocuklara aydınlık bir gelecek getirmesi dileklerimle.

Selçuk SAYIN
Uluğbey Okulları Kurucu Genel Müdür