444 8 210           
Atakent Kampüsü

Atakent Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

ulugbey-okullari-atakent-yerleskesi
1- Robotik Yazılım Atölyesi: 30 m2
2- Zeka Oyunları Atölyesi: 30 m2
3- Kapalı Spor Salonu: 85 m2
4- Müzik ve Görsel Sanatlar Atölyesi: 50 m2
5- Yemekhane: 140 m2
6- Sınıflarımız: 35 m2
7- Kütüphanemiz: 105 m2
8- Ana Bahçemiz: 250 m2

Özel Atakent Anaokulu eğitim kurumumuz; son teknoloji ile donatılmış sınıfları, öğrencilerine gelişimi aşılayan özel atölyeleri ve çocukların özgürce zaman geçirebilecekleri bahçe-yemekhane alanları ile kendine özel bir eğitim dünyası oluşturmuştur. Atakent anaokulu olarak öğrencilerimizi “Oyna – Eğlen – Öğren” metoduyla okul sürecine hazırlıyoruz. Atakent Anaokulu öğrencilerimize ise yalnızca sınav için değil, etkili şekilde bilgiyi öğrenebilmeleri adına özel bir eğitim metodu sunuyoruz.

Özel Atakent İlkokulu öğrencileri ilgi duyduğu alanlara yönelik desteleyen bir eğitim kurumudur. Atakent İlkokulu karakter ve mesleki yönelimleri analiz etmekte ve çocukları güçlü oldukları alanlara yönlendirmektedir. Çocukların güçlü oldukları alanda başarı elde etmeleri için özel olarak tasarlanan Uluğbey Atakent İlkokulu, bu anlamda birçok farklı gelişim atölyesine sahiptir.

Özel Atakent Ortaokulu, bireysel gelişim sistemi adına özel bir eğitim programı sunar. Geleceğin yön verecek olan gençler bu sayede girişimci ve hareket ruhu olan sosyal çocuklar olarak yetişirler. Sanat ve sportif etkinlikler öğrencileri daha aktif tutarken etüt programları ve LGS’ye hazırlık programları köklü bir başarıya zemin hazırlar. Atakent Ortaokulu öğrencilerin sağlam bir altyapı oluşturmalarına ve sorumluluk bilincine sahip şekilde yetişmelerine büyük katkı sağlar.


Atakent Kampüsü Tanıtım Videosu
Atakent Kampüsü Resim Galerisi