444 8 210           
Ümraniye Kampüsü

Ümraniye Anaokulu

ulugbey-okullari-umraniye-yerleskesi
Uluğbey Anaokulu’nda pandemi sürecinde tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak eğitime kesintisiz devam ediyoruz. Yeni normalleşme sürecinde önce sağlık diyerek yürüdüğümüz bu yolda tüm hijyen kurallarımızı tamamlayarak çocuklarımızın güvenli, temiz ve az sayıdaki sınıflarda eğitim görmesini sağlıyoruz.

Eğitimdeki ayrıcalıklarımız ile erken yaşta pek çok beceriyi kazanan bireyler yetiştirmeye özen gösteriyoruz. Hem sosyal hem kültürel anlamda gelişimlerine özen gösterdiğimiz çocuklarımıza, yabancı dil eğitimimiz ile de fark yaratıyoruz.

Matematik materyalleri ile çocuğun matematik zekâsını soyutlamasına imkân tanıyan oyunlarımız ile kavramları öğrenmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu sayede tek başına öğrenmelerini, kendilerini değerlendirmelerini ve öz denetimlerini oluşturmalarını sağlıyoruz.

Kodlama aktiviteleri yaparak hem problem çözme becerileri hem de eğlenceli bir şekilde teknoloji dünyasına adım atmalarını sağlayan “Beebot Robotik Kodlama” eğitim sistemimiz ile her öğrencimiz geleceğin teknoloji uzmanı olarak ilk adımını atıyor.

Okulumuzun özel olarak seçtiği ve uyguladığı GEMS programı ile tüm çocuklarımızın yeni bilgi ve fikirler üretmelerini, hayat boyu bu becerileri kullanmalarını, diğer akranları ile sosyal ilişkiler kurarak gözlem yeteneklerinin gelişmelerini sağlıyoruz. Onların bilimsel becerilerini geliştirmelerini ve kendi yetenekleri doğrultusunda kazanımlar edinmelerini amaçlıyoruz.

Yeni normalleşme sürecinde aldığımız tüm kararlar sizleri ve çocuklarımızı korumak için.

Uluğbey Anaokulu olarak bu süreçte tüm desteğimizle sizlerleyiz.


Ümraniye Kampüsü Tanıtım Videosu
Ümraniye Kampüsü Resim Galerisi