+90 (216) 8890808            
Online Kayıt

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ ve DEĞERLİ VELİLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN İÇİN ONLINE KAYITTAYIZ.

Uluğbey Okulları, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı için kayıt işlemlerini online yapacak. UBO’nun Türkiye genelindeki tüm kampüslerinde hayata geçirilen uygulama ile veliler, görüşme tarihi ve saati belirterek kayıt görüşmeleri için randevu oluşturacak. Belirtilen tarih ve saatte sisteme giriş yapan veliler, kayıt görüşmelerini online olarak gerçekleştirecek.

Eğitimin Türkiye’deki lideri Uluğbey Okulları, kurucularının derin tecrübe ve birikiminden beslenerek öğrencilerine yeni yetkinlikler kazandırıyor. Türkiye’nin teknolojik dönüşümüne yön verecek aydınlık kuşakların okulu UBO, 2020-2021 eğitim öğretim yılında başarı skalasını yukarı taşımayı ve öğrencilerini “dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi” hedefliyor.

Tüm dünyayı tehdit altına alan Koronavirüse (Covid-19) karşı önlemlerini artırıyor. UBO'da kayıt işlemleri, UBO Online Kayıt Portalı aracılığıyla online olarak yapılabilecek. Kayıt görüşmesi yapmak isteyen veliler, görüşme tarih ve saati için randevu oluşturabilecek.

Velilerin; bilgisayar, telefon ya da tabletleri aracılığıyla görüşme yapabilecekleri sistem, ebeveynlerin kayıtla ilgili görüşmelerini yüzyüze ama uzaktan gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.

ÖĞRENCİLERİMİZ EV KONFORUNDA EĞİTİME DEVAM EDECEKLER

Uluğbey Okullarının akademik alandaki başarıları ve akademik kadrosu, yabancı dil eğitimi, sanatsal, sportif ve sosyal faaliyetleri, kendi eğitim materyallerini oluşturması gibi birçok özelliği tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığının, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınından kaynaklı eğitim-öğretime ara verilmesi kararı nedeniyle UBO, akademik takvimde yapılan değişikliklere uygun olarak “UBOM EVİMDE” uzaktan eğitim programıyla eğitime kesintisiz devam etmektedir.

Uluğbey Okulları, uzaktan eğitim programı süresince; öğrencilerinin derslerine sanki okullarındaymış gibi devam etmelerini sağlamaktadır.

Online Kayıt Rezervasyonu Sayfamıza Gitmek İçin Tıklayınız.